top of page

GEÇMIŞ PROJELER

Son Çalışmalarımızdan Bazıları

Buildings Close Together

BELEDIYE BINASI

Bu projede çalışırken kullandığımız malzeme ve çevre hassasiyeti konularında çok dikkatli davrandık. Beklentilerini karşılamak ve istedikleri sonuçları elde etmek için müşterimiz ile sürekli temas halinde olduk. KALAN ZEMİN İNŞAAT olarak hedefimiz her adımda müşterilerimizle birlikte çalışırken hayallerindeki projeleri hayata geçirmektir.

Large Modern House with Pool

SITE KOMPLEKSI

Karmaşık bir işi yönetebilecek, lisanslı bir müteahhitlik firması arıyorsanız, bu projeyi yeteneklerimizin kanıtı olarak kabul edin. Belirlenen takvim ve bütçe dahilinde kaliteli sonuçlar almayı başardık. İhtiyaçlarını ve tercihlerini anlamak için müşterimiz ile yakın bir şekilde çalıştık. Elde edilen sonuçlar yoruma gerek kalmayacak kadar başarılıydı.

Large Modern House with Pool

MODERN EV

Bu projede endüstri standartlarına uygunluk adına birçok önlem aldık. Sonuçta projeyi belirlenen bütçe ve takvim içerisinde başarıyla bitirdik. Bu proje müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi konusundaki standartlarımızın mükemmel bir örneğini teşkil etmektedir. Benzer projelerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Hemen bugün bizimle iletişime geçin.

bottom of page