top of page

HAKKIMIZDA

      Kalan Zemin İnşaat olarak biz, İnşaat ve Zemin İyileştirmeleri sektörlerinde 40 yıllık bilgi birikim ve tecrübeleriyle hedef kitlenin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek modern çözümler sunan bir firmayız. Sürekli yenilenen, yaptığı işlere değer katan ve günümüz dünyasının sorunlarına ileri teknoloji  yapısıyla yaklaşım göstererek en etkili ve en kısa sürede çözümler üretiriz.

      Kalan Zemin İnşaat, İnşaat ve Yapı sektöründe, yasa, mevzuat, yönetmelik ve sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde takip ederek bilgisini güncel tutmayı ve bu sayede kaliteden ödün vermeden ileri teknoloji yatırımlarıyla depreme dayanıklı ve uzun ömürlü projeler yapmayı ilke edinen bir firmayız.

 

      Operasyonel anlamda deneyimli, bilgili ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarıyla müşteri ihtiyaçlarına hızlı güvenilir ve şeffaf bir şekilde çözümler bularak en iyi müşteri deneyimini sağlamayı amaçlamıştır.

      Türkiye bir deprem ülkesi olmasının yanı sıra, sel ve heyelan gibi doğal afetlerinin sık sık yaşandığı bir ülkedir. Dolayısıyla Zemin iyileştirme çalışmalarının yapılması ülkemizde olası trajedilerin önüne geçilmesi açısından son derece önemlidir. Türkiye’de başta Bina, Yol, Köprü, Viyadük vb. gibi sanat yapılarının temel altı fore kazık / zemin iyileştirme çalışmaları ile heyelan gibi toprak kaymasını önleme amacı ile İksa Fore Kazık çalışmaları konusunda 40 yıldan fazla deneyim ile sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Güçlü makine parkı tecrübeli personel ile müşterilerin çözüm ortağı olma konusunda iddialı olan Kalan Zemin, Türkiye İnşaat sektöründe Cengiz Holding, Kalyon Holding, Tüpraş A.Ş., İÇDAŞ, FERNAS, Ziver Holding  gibi Türkiye’de sektörde önde gelen firmaların çözüm ortaklığını yapmıştır.

  MİSYON

Kaliteli ve güvenilir hizmet yaklaşımıyla, topluma ve çevreye duyarlı, ülkemize ve müşterilerimize değer yaratan katma değeri yüksek ürün ve hizmetleri sağlamak.

  VİZYON

İnşaat ve Zemin İyileştirme Sektörlerinde, stratejik yatırımlar yaparak farklılaşan, sürdürülebilir karlılık sağlayan saygın ve öncü bir firma olmak.

Screenshot_20230307_140352_WhatsApp.jpg
bottom of page